Romantik Komedi Filmleri

Orheyn.com Romantik Komedi 

Bu bölümdeki filmler sırasıyla:
-The Firs Time(İlk kez)
-A Cindrella Story
-Romantik Komedi 1
-Romantik Komedi 2


The Firs TimeIMDB Puanı : 6,7/10  Fragman Yapım:2012 –ABD


Tür:Dram , Komedi , Romantik
Süre:78 dakika
Yönetmen:Jon Kasdan
Oyuncular:Victoria Justice, Christine Taylor, Molly C. Quinn,
Maggie Elizabeth Jones, Matthew Fahey
Filmin Konusu : The First Time, iki gencin hafta sonu yaşadıklarını anlatan bir lise hikayesi. Son sınıf öğrencisi Dave ile farklı bir okulda öğrenci olan Aubrey bir gece bir partide tanışırlar. Sıradan bir konuşmayla başlayan ilişki bir anda romantik ve beklediklerinden daha da karışık bir hal alır.


A Cinderella Story 
Filmin Diğer Adı – A Cinderella Story 3
IMDB.Com Puanı – 6.3/10
Sinemalar.Com Puanı – 5.9/10
Hdfilmsitesi.com Puanı – 6.0/10
Yapım Yılı – Ülke – 2011 – ABD
Gösterim Tarihi – 6 Eylül 2011
Tür – Gençlik, Komedi, Romantik, Müzikal
Yönetmen: Damon Santostefano
Senaryo: Erik Patterson, Jessica Scott
Oyuncular: Lucy Hale, Missi Pyle, Megan Park
Süre – 85 DakikaRomantik Komedi 1


Konu: Ketche’nin yönettiği ve Cemal Hünal, Engin Altan Düzyatan, Gürgen Öz ile Sedef Avcı’nın oynadığı Romantik Komedi, 05 Şubat 2010’da Pinema Film dağıtımıyla Boyut Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Esra, Didem ve Zeynep, üç yakın arkadaştır. Zeynep’in düğünü sürprizlere neden olacaktır. İstemediği bir işte yıllardır çalışan Esra istifa eder, kötü giden ilişkisini sona erdirir. Reklâm ajansına çalışmaya başlayana Esra, ajansın kreatif direktörü Mert ile yakınlaşırken, Didem’de Mert’in arkadaşı aktör Cem Sezgin’den etkilenir. Üç arkadaşın kararları hayatlarını değiştirecektir.


İzlenme: 442202
Tür: Komedi, Romantik
Yılı: 2010

Orheyn.com Puanı: 4/(217 kez oylandı.)
IMDB Puanı: /10
Oyuncular: Sedef AvcıCemal HunalBegüm KütükEngin Altan DüzyatanSinem KobalBurcu KaraCem Hünal


Romantik Komedi 2
romantik komedi 2Romantik komedi ikinci bölümünde bekarlarımızdan Esra'da evlilik heyecanı iyicene sarmıştır, Esra hazırlıklarına devam ederken diğer arkadaşı Didem ise arkadaşlarının teker teker evlenmesi sonucunda tek bekar olarak kendisinin kalmasından etkilenmektedir. Bu yüzden erkek arkadaşı olan Cem'i evliliğe ikna etmek için çeşitli oyunkara başvuracaktır.. Yönetmenlik koltuğunda Erol Özlevi'nin oturduğu filmde oyuncular arasında Engin Altan Düzyatan ve Sinem kobal gibi ünlü isimleri görüyoruz. Komedi romantik tarzındaki filmi keyifle izleyeceğinizden şüpheniz olmasın..Romantik Komedi 2 filmi internete düşer düşmez fragmanının olduğu yerde izleyebilirsiniz..
---------------